Aktualitet

Tragjike në Tiranë, i riu humb jetën në aksident


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:21 - 17/05/21 |
mapo.al

Një aksident tragjik është shënuar në Tiranë, pak orë pas mesnate.


Sipas njoftimit zyrtar të policisë, në rrugën “Sulejman Delvina në kryeqytet, 33-vjeçari R.K., ka humbur kontrollin e mjetit e ka dalë nga rruga.


Si pasojë e plagëve të marra, ai ka ndërruar jetë në vendngjarje.Njoftimi i plotë i Policisë:Tiranë/Informacion paraprakRreth orës 01:30, në rrugën “Sulejman Delvina” shtetasi R. K., 33 vjeç ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga, dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas