Sport

Trajneri i kombëtares “duartroket” Partizanin dhe bisedon me Lerda!
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:16 - 10/07/19 |
ro ot

Pas ndeshjes, Franco Lerda, trajneri i Partizanit, u takua nga bashkëkombësi i tij, Edoardo Reja, trajneri i kombëtares së Shqipërisë, duke biseduar në lidhje me takimin e mbyllur 0-0 mes Partizanit dhe Qarabag.


Reja e ka përgëzuar Lerdan për lojën e zhvilluar nga të kuqtë, sidomos në pjesën e dytë, ndërsa i ka dhënë edhe disa këshilla të vogla në lidhje me sfidën e kthimit. Megjithatë, në tërësi, Reja ka duartrokitur Partizanin, teksa i ka uruar fat Lerdas për në Azerbajxhan.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas