Aktualitet

Trasportonte valutë/ 55-vjeçari dhunohet e grabitet nga 2 persona në Tiranë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:10 - 04/05/21 |
mapo.al

2 persona ende të paidentifikuar kanë goditur me sende të forta një 55-vjeçar, të cilët më pas i kanë marrë një shumë parash.

55-vjeçari Q.Z po transportonte me motor vlera monetare të një pike valute.


Ndërkohë autorët e dyshuar të ngjarjes në largim e sipër kanë braktisur motomjetin me të cilin po qarkullonin dhe janë larguar me këmbë nëpër rrugica.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po bëjnë kontrollin e zonës.Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 04.05.2021, rreth orës 09:05, në rrugën e “Kavajës” në kryqëzim me rrugën “Mihal Duri”, 2 persona ende të paidentifikuar kanë goditur me sende të forta dhe më pas i kanë marrë një shumë parash shtetasit Q. Z., 55 vjeç, i cili po transportonte me motorr vlera monetare të një pike valute.

Lexo edhe :  Tiranë / Aksident i rëndë, plagoset 22-vjeçarja

Autorët e dyshuar të ngjarjes në largim e sipër kanë braktisur motomjetin me të cilin po qarkullonin dhe janë larguar me këmbë nëpër rrugica.

Sherbimet e Policisë kanë shkuar menjeherë në vendngjarje dhe po bëjnë kontrollin e zonës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

30


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas