Aktualitet

Tre ditë punime, gjysma e Tiranës mbetet pa energji. Ja zonat


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:55 - 26/05/19 |
ro ot

Më shumë se gjysma e kryeqytetit nuk do të ketë energji elektrike nga e hëna deri të mërkurë (27-29 Maj). Lajmi është bërë i ditur nga OSHEE e cila përmes një njoftimi për mediat thotë se do të ketë punime në disa kabina. Shihni tabelat më poshtë për të mësuar nëse është në lista dhe zona ku ju banoni apo punoni.


Më 27 Maj nuk ka energji në këto zona:


Kabina “Jora dhe Palushi”, ora 09:00-15:00 pa energji rruga “Teodor Keko” pjesërisht, tek AstiriKabina “Koceket”, ora 09:00-15:00, pa energji zona tek kthesa e Kamzës pjesërishtKabina “Ali Baushi 1” , ora 09:00-15:00, pa energji rruga “Kadri Roshi” pjesërishtKabina “Laprake 6”, ora 09:00-16:00, pa energji rruga “Riza Cuka” pjesërisht, rruga “Lord Bajron” pjesërisht.

Kabina “Allias 2”, ora 09:00-15:00, pa energji rruga “Shyqyri Peza” pjesërisht, në Allias

Kabina 6 “Medreseja”, ora 9:30-15:00, pa energji rruga e Dibrës pjesërisht, tek Medreseja.

Lexo edhe :  Po vinte në Tiranë të takonte Merkel, pse u kthye në kufi kryeministri malazez?

Kabina “Mine Peza 6/1”, ora 9:30-15:00, pa energji zona midis rrugës së Durrësit pjesërisht dhe rrugës “Mine Peza” pjesërisht.

Kabina “Tripod”, ora 09:00-15:00, pa energji rruga “Mentor Xhemali” pjesërisht

Më 28 Maj nuk ka energji në këto zona:

Kabina “Siri Kodra 2”, ora 9:30-15:00, pa energji zona midis rrugës “Karl Gega” dhe rrugës “Siri Kodra” pjesërisht

Kabina “Usluga” ora 09:30-15:00, zona pranë ish-stacionit të Trenit, tek Ish Fidanishtja

Kabina “Malajzjan 1”, ora 09:00-15:00, pa energji rruga “Allaman Dervishi” pjesërisht, tek Pallatt e Malajzjanit

Kabina “Shkreli”, ora 09:00-16:00, pa energji rruga “Besim Fagu” pjeserisht, pranë rrugës “5 Maji”

Kabina “Laprake 5”, ora 09:00-16:00, pa energji rruga “Riza Cuko” pjesërisht, në Laprakë

Kabina “Njazi Meka 1” 09:00-15:00, pa energji rruga “Njazi Meka” pjesërisht

Më 29 Maj nuk ka energji në këto zona:

Kabina Malajzjan 2, ora 09:00-15:00, pa energji rruga “Allaman Dervishi” pjesërisht, tek Pallatet e Malajzjanit.

Kabina Euro 3D, ora 09:00-15:00, pa energji rruga e Shkodrës pjesërisht.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas