Auto

Tre Lamborghini nxjerrin flakë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:47 - 18/12/14 |
mapo.al

Tre Lamborghini Aventador, së bashku 2 mijë kuaj fuqi dhe shumë flakë.


Një video në YouTube tregons e çfarë bëjnë në kohën e lirë arabët e pasur.lambo


Heiße Nummer: Drei Lambos heizen einPas