Zbulohen 18 baza armatimi, 5 të arrestuar dhe 2 në kërkim

Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi, ka reaguar përmes një konference për shtyp, në lidhje me zbulimin e 18 bazave të armatimit, ku u arrestuan pesë persona, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim. Mësohet se janë sekuestruar armë dhe municione luftarake. Jaupi tha se u bë e mundur goditja e 18  bazave … Continue reading Zbulohen 18 baza armatimi, 5 të arrestuar dhe 2 në kërkim