Tre të vdekur sot nga koronavirusi, ja situata në spitale

Tre pacientë kanë ndërruar jetë sot nga COVID-19 në vendin tonë. Shkon në 208 numri total i të vdekurve nga virusi i rrezikshëm. Sot nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, pavarësisht përpjekjeve të mjekëve, një 65-vjeçar nga Elbasani dhe dy qytetarë nga Tirana, një 66-vjeçar dhe një 76-vjeçare. Aktualisht ne … Continue reading Tre të vdekur sot nga koronavirusi, ja situata në spitale