Aktualitet

Tregoi historinë e trishtë, Lei Kraja shpërthen në lot në mes të emisionit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:03 - 21/01/21 |
mapo.al

Moderatorja e njohur, Lei Kraja ka rrëfyer një histori mjaf të trishtë për të.  Teksa tregonte divorcin e prindërve të saj Lei shpërtheu në lot pasi ajo e cilësoi si periudhën më e vështirë të jetës.


“Kur u ndanë unë isha 13-14 vjeçe dhe isha më e madhja e fëmijëve. Është periudhë shumë delikate, se ti akoma nuk e di kush je, çfarë je… ke nevojë për të dy prindërit”, u shpreh moderatorja.


E gjitha kjo ndodhi në emisionin “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin në ABC.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas