Aktualitet

Trejsi Sejdini nuk kursehet në Instagram, nxjerr në pah linjat trupore (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:02 - 25/07/20 |
mapo.al

Modelja Trejsi Sejdini është gjithmonë në qendër të vëmendjes pasi bukuroshja poston shpesh foto provokuese dhe seksi në rrjetet sociale.


Modelja shqiptare i ka “vënë flakën” Instagramit me fotot e fundit që ka publikuar. Miss Universe Albania 2018 është shumë aktive në rrjete sociale, ku poston foto dhe video të ndryshme, shpeshherë provokuese.Ajo ka ekspozuar të pasmet e saj ndërkohë që pozon bukur pranë disa shkëmbinjve në del.


Me bikini tejet sensuale që i nxirrnin ne pah fundshpinë, bukuroshja Trejsi i ka lënë pak vend imagjinatës së të gjithëve dhe ka nxitur komente të shumta.

<
>
trejsi sejdini trejsi sejdini1 trejsi sejdini2 Trejsi sejdini3 Trejsi Sejdini4 Trejsi Sejdini5 Trejsi Sejdini6 Trejsi Sejdini7


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas