ShowBizz

Trendi që po çmend vajzat! Pas Luanës edhe Kida shfaqet me flokë rozë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:58 - 27/11/20 |
mapo.al

Kida njihet për look-un e saj si kameleon që ndryshon pothuajse çdo javë. Tashmë jemi mësuar që këngëtaren kosovare ta shohim pothuajse me të gjitha ngjyrat e flokëve.Këngëtarja ka shpërndarë në InstaStory një foto me filtrat e rrjeteve sociale ku flokët i janë ‘lyer’ rozë.


Mirëpo çfarë bëri përshtypje është fakti që ajo shkoi krahas fotos: “E dashuroj këtë”.


Mos vallë Kida po mendon të ndryshojë sërish look dhe të kthehet në një kokë-rozë?


Në fakt, nuk është fare habi që shumë shpejt ta shohim këngëtaren me një ngjyrë të re flokësh, pasi u tundua nga filtri që “po çmend” vajzat e showbiz-it.

Flokët ngjyrë rozë i provoi edhe Luana Vjollca, të cilës iu duk gjithashtu një fije tundimi për të ndryshuar ngjyrën e saj.

Mbetet vetëm për t’u parë nëse flokët ‘pink’ do të jenë trendi i kësaj vjeshte!

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas