Aktualitet

Treni i linjës Durrës-Kashar përplas makinën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:14 - 11/07/20 |
mapo.al

Mëngjesin e sotëm treni i linjës Durrës – Kashar ka aksidentuar në afërsi të Domjes një mjet, duke e spostuar në kanal.


Por fatmirësisht nga përplasja, shoferi i mjetit nuk ka pësuar lëndime.


Njoftimi i policisë
Më datë 11.07.2020, rreth orës 08:12, në fshatin Domje 2, treni i linjës Durrës – Kashar me mashinist G.B., ka aksidentuar mjetin me drejtuese shtetasen E.M, duke e spostuar mjetin në kanal.


Nga aksidenti nuk ka persona të lënduar, vetëm deme materiale.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Etiketa: ,

Pas