Aktualitet

Tronditet Franca, kanibali hëngri trupin e 13-vjeçarit, vritet nga policia


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:03 - 20/07/21 |
mapo.al

Trupi i një djali 13-vjeçar është gjetur i copëtuar dhe i ngrënë brenda një qeseje, në një vilë franceze, në Bouches-du-Rhôn. Oficerët e policisë shkuan në vilë pasi u një burrë denoncoi se dyshon se qesja përmbante pjesë të trupit.


Le Figaro, raporton se policët gjetën brenda vilës një qese me trupin e prerë, të ngrënë pjesërisht së bashku me sende satanike.


Disa orë më vonë, policia gjurmoi autorin e dyshuar, i cili u qëllua për vdekje nga një oficer, në tentativë për tu kapur.Sipas medieve të huaja, shkruhet se autori kanibal i dyshuar vuante nga një sëmundje mendore dhe se më parë kishte shfaqur sjellje agresive.Mendohet se trupi i përket një adoleshenti 13-vjeçar, i cili rezultonte i humbur prej dy ditësh.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas