fbpx

Kryesore

Tronditet Lazarati, shpërthen lënda plasëse e vendosur në derën e banesës

               Publikuar në : 16:02 - 05/04/18 |
mapo.al

Një shpërthim me tritol ka ndodhur gjatë natës së kaluar në fshatin Lazarat. Ngjarja ndodhi në orën 02:35 minuta në banesën e shtetasit me inicialet A.S.


Mësohet se lënda plasëse është vendosur në derën e jashtme të banesës është vendosur dhe ka shpërthyer një sasi lënde plasëse. Raportohet se nga shpërthimi nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.Grupi hetimor ka kryer të gjitha veprimet në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas