fbpx

Aktualitet

Tropojë/ Kanos me armë zjarri kushëririn, arrestohet i moshuari

               Publikuar në : 10:25 - 12/06/19 |
mapo.al

Është arrestuar nga forcat e policisë një 62-vjeçar me iniciale Z.A., pasi ka kanosur kushëririn e tij R.A., 57 vjeç, për motive të dobëta.


Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kasaj në Tropojë. I moshuari 62-vjeçar akuzohet për “Kanosje” dhe “Armëmbajtje pa leje”.

Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas