Bota

“Trupi im, zgjedhja ime”, 19-vjeçarja vendos të shesë virgjërinë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:15 - 10/12/19 |
mapo.al

Një 19-vjeçare po shet virgjërinë e saj përmes një agjencie eskoortash online dhe thotë se nuk do të pranojë oferta nën 84 mijë paund. Ajo ka ndërmend të përdorë paratë për të udhëtuar nëpër botë dhe të provojë jetën e luksit.


<
>
katia1 katia2 katia3 katia4

Katya ka regjistruar një video, e cila shfaqet në profilin e saj “Cinderella Escorts”, ku shkruan se: ‘trupi im, zgjedhja ime’.Pas