Aktualitet

Tuna Sejdiu bëhet nënë për herë të dytë, zbulohet emri dhe gjinia e fëmijës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:39 - 10/05/21 |
mapo.al

Tuna Sejdiu është bërë nënë për herë të dytë. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë këngëtarja në një postimi në Instagram ku ka publikuar disa foto nga momenti kur bebi ka ardhur në jetë.


“Luta Zotin të më sjell në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem. Gëzuar Dita e Nënës! Proud Mom of Tian and Zen,” shkroi këngëtarja.


Ky lajm ka surprizuar jo pak persona pasi këngëtarja e ka mbajtur të fshehtë përgjatë gjithë kësaj kohe.

Kohët e fundit, ajo ka qenë në qendër të medieve rozë, pasi përflitej për ndarje me bashkëshortin Patris Berisha.Por me anë të një postimi në Instagram, Berisha i dha fund të gjithë zërave për ndarje.

Lexo edhe :  "Me kë e ke fëmijën? Shpalle konkursin"/ Komentuesi thumbon Tunën, i kthehet Patrisi


Ai ka postuar një foto ku shkruhet :”Mirësevjen në jetë Zen”.

Kjo foto ka konfirmuar se çifti janë bashkë dhe u bënë prindër për herë të dytë.

10


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas