Aktualitet

Turistët e huaj shijojnë Tiranën (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:19 - 28/06/21 |
mapo.al

Tirana është hapur dhe gëlon çdo ditë nga aktivitete të ndryshme.


Turistët e parë kanë ardhur sapo masat anti-COVID u lehtësuan dhe po shijojnë qytetin plot diell, kulinarinë shqiptare dhe jo vetëm.


<
>
Turistet4 Turistet3 Turistet2 Turistet1 Turistet

Postimi i Veliajt me foto në rrjetet sociale:“Mirë se erdhët në Tiranë! – në qytetin plot diell , ushqime të shijshme dhe vende magjike për të vizituar ! #tiranaisopen #TiranaEuropeanYouthCapital2022”.1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas