Aktualitet

Turisti holandez skandalizohet nga kushtet e Infektivit: Ku është qeveria?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:45 - 15/08/21 |
mapo.al

Në Spitalin Infektiv po marrin trajtim spitalor krahas pacientëve shqiptarë edhe shtetas të huaj.


Ata janë infektuar gjatë pushimeve në Shqipëri.


Për MCN, një turist holandez shpreh pakënaqësi për shërbimin tek Infektivi, ku po merr mjekim motra e tij, e cila ka rezultuar e prekur nga koronavirusi teksa po pushonte në vendin tonë dhe është shtruar te spitali COVID1.Kushtet ishin shumë të këqija në spital. Mjekët ishin të mirë, por kushtet jo.
I vlerësoj me notën zero kushtet në spital. Ku është qeveria? Si mundet? Nuk ka as letër në tualet”, shprehet turisti. 

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas