Aktualitet

Turp, hapen dyert për të mbushur shkallët, kombëtarja e braktisur

               Publikuar në : 21:18 - 11/06/19 |
mapo.alm

Shqipëria humbi ndaj Islandës me rezultatin 1-0 dhe ëndrra për kualifikim është shuar. Fitorja e Turqisë ndaj Francës i vuri vulën.


Djemtë e Rejës (që debuton para publikut shqiptar) po luajnë kundër Moldavisë, momentalisht rezultati 0-0 në minutën 32′.Një sfidë pa shumë interes dhe ndaj një kundërshtari modest. Tifozët kanë braktisur kombëtaren dhe shkallët e stadiumit janë bosh. FSHF ka marrë vendim për të hapur dyert në mënyrë që stadiumi të mbushet sadopak. Urdhri ka ardhur pas minutës së 5′.Etiketa: , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas