Aktualitet

Tym e zjarr në kodrat e Ksamilit, pamje nga flakët në fshatin turistik


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:58 - 30/07/21 |
mapo.al

Një zjarr i madh ka përfshirë mbrëmjen e së premtes Ksamilin


Në pamjet e siguruara mund të shihet që flakët janë përhapur në mënyrë të konsiderueshme në një kodër të fshatit.


Flakët e tymi duken deri në Korfuz dhe pamje nga foto të shkrepura përtej detit kanë publikuar edhe mediat greke.Nuk dihet ende sesa është përhapja e zjarrit në zonën e përfshirë.1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas