Aktualitet

“U ankuan komshinjtë”, Angela Martini pozon në ballkon me veshje transparente


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:46 - 14/05/21 |
mapo.al

Angela Martini merr shpeshherë vëmendjen me videot që realizon e poston në Instagram, por së fundmi ka marrë vëmendjen e komshinjve.


Modelja ka realizuar në ballkon një video herë e veshur me fustan e herë me bluzë pa reçipeta.


Nën ritmet e muzikës e me lëvizje provokuese, Angela ka bërë që komshinjtë të dalin në ballkonet e tyre.Madje ajo tregon se edhe janë ankuar.“Komshinjtë e mi po ankoheshin shumë sot dhe nuk e di pse”, shkruan Angela. 

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas