Kronika

U arrestua me “Scorpion” silenciator, 48-vjeçari dyshohet vrasës me pagesë (Detaje)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:15 - 03/07/20 |
mapo.al

Gentjan Bajramaj, 48 vjeç, u arrestua nga “Shqiponjat” mbrëmjen e kaluar pasi po udhëtonte nga Tirana në drejtim të Shkodrës me një motor pa targa.


Gjatë kontrolleve të ushtruara nga uniformat blu, Bajramajt iu gjet një armë zjarri automatike “Scorpion” me silenciator, dhe 20 fishekë.


Dyshohet se 48-vjeçari do kryente vrasje.

Policia bën të ditur se Bajramaj do kryente vrasje në Shkodër. Gjithashtu, ka dyshime se ai është vrasës me pagesë dhe ka kryer disa atentate për llogari të grupeve kriminale. LEXO EDHE: 

Nga Tirana në Shkodër me “Scorpion” me vete, arrestohet 48-vjeçari, dyshohet se do kryente vrasje

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas