ShowBizz

U bë e njohur nga sherret dhe skandalet, por… kjo seksbombë është fituesja e ‘Miss Universe Albania’

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:42 - 07/06/18 |
mapo.al

Trejsi Sejdini është një emër i njohur në portalet rozë. Ajo është një vjazë 18 vjeçare nga qyteti i Elbasanit, emri i së cilës është lakuar shpesh për shkak të fotove provokuese dhe sherreve që ajo ka bërë nëpër clube dhe në qytetin e saj.


Trejsi njihet për makinat luksoze, fotot e nxehta, dhe daljet e shpeshta nëpër vende të shtrenjta.


Por mbrëmjen e djeshme, ajo ka marrë kurorën e Miss Universe Albania, dhe do të përfaqësojë Shqipërinë në SHBA në kompeticionin ndërkombëtar të Miss Universe i cili transmetohet në “FOX News”.


Shoqëruesja e parë e Miss Universe u shpall Ajli Hoxhaj ndërsa shoqëruesja e dytë Irene Dama. Skenën e ndezën këngëtarët e njohur shqiptarë Aurela GAçe, Caydee LIapa, Çiljeta Xhilaga, Ylli Limani.


<
>
auto_vv1528384026 auto_nnn1528384027 auto_missi-41528384028 auto_missi-31528384025 auto_vv_11528384026


Etiketa: , , , ,

Pas