Aktualitet

U bë nënë në moshë të re, ja sa vjeç mbush sot Arbenita Ismajli


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:06 - 04/05/21 |
mapo.al

Dita e sotme për familjen më të re në showbiz atë të Arbenita Ismajlit dhe Feros është shumë e rëndësishme, sepse modelja feston ditëlindjen. Arbenita bën sot 23 vjeçe dhe ky është viti i parë që ajo feston ditëlindjen si nënë dhe dhurata më  e çmuar për të këtë vit është vajza e saj, Nina.


Arbenita ka ndarë në Instagram një video shumë të ëmbël, në të cilën shihet duke puthur këmbët e vogla të vajzës.


“Dhurata më e mirë për ditëlindje”, ka shkruar Arbenita përkrah videos së ëmbël.

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli u bënë prindër për herë të parë në 24 prill. Arbenita solli në jetë një vogëlushe të cilën çifti po e priste me padurim. E vogla e tyre u pagëzua me emrin Nina dhe menjëherë pas lindjes nuk munguan fotot në rrjete sociale, teksa e dhanë vetë këtë lajm të bukur.5


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas