ShowBizz

U bë nënë për herë të parë më 21 gusht – Olta Gixhari publikon videon me djalin e saj


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:34 - 25/11/20 |
mapo.al

Aktorja e njohur e Teatrit dhe Kinematografisë, Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë me datë 21 gusht të këtij viti.

Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Amar.


Olta nuk ka preferuar ta zbulojë portretin e djalit të saj, por shpesh ajo ndan disa momente të ëmbla në Instagram.
Së fundmi, ajo ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet në makinë me të birin, të cilin e përqafon dhe e puth plot dashuri.


1Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas