Aktualitet

U dërgua me urgjencë në spital, zbulohet shkaku i vdekjes së të moshuarit në Vlorë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:59 - 09/05/20 |
mapo.al

Një 80-vjeçar ka ndërruar jetë në spitalin e Vlorës, pasi u dërgua në gjendje të rëndë.


Referuar informacionit paraprak të policisë bëhet e ditur se viktima është shtetasi L. H., 80 vjeç.


Ai dyshohet se ka tentuar të vetëvaret në banesën e tij në fshatin Armen, Vlorë, për motive ende të paqarta.Vlorë/Informacion paraprak


Rreth orës 15:45, në Spitalin Rajonal Vlorë, ka mbërritur në gjendje të rëndë dhe më pas ka ndërruar jetë shtetasi L. H., 80 vjeç, i cili dyshohet se ka tentuar të vetëvaret në banesën e tij në fshatin Armen, Vlorë, për motive ende të paqarta.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave.


Etiketa: ,

Pas