Aktualitet

U fut për t’u larë, mbytet 67-vjeçari në plazhin e Golemit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:42 - 21/07/21 |
mapo.al

Një 67-vjeçar me inicialet XH.K., është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Golemit.


Policia njofton se tashmë grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.


“Më datë 21.07.2021, rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi Xh. K., 67 vjeç.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.
1
Etiketa: ,

Pas