Aktualitet

U gjet i pajetë, Fjolla Morina tregon lidhjen me ish-shefin e policisë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:16 - 10/06/21 |
mapo.al

Mbrëmjen e së martës u gjet në Shëngjergj të Ulqinit trupi i pajetë i ish-shefit të Policisë së Malit të Zi Rudolf Elezoviç.


Elezoviç ishte zhdukur prej 27 majit dhe nuk dihej asgjë për fatin e tij, deri mbrëmë kur u gjet i pajetë. Policia dyshon se ai është vetëvrarë.


Për humbjen e mikut të saj ka reaguar edhe këngëtarja Fjolla Morina, e cila ndodhet në arrati për shkak se disa muaj më parë u kap me armë pa leje në pikën kufitare të Morinës.

Morina i shpreh ngushëllimet familjarëve ndërsa shkruan në Instastory se e ka shumë të vështirë të flasë për këtë ngjarje të rëndë, teksa tregon se kishte njohje personale me shqiptarin nga Mali i Zi, të cilit i drejtohet si Dolfi.

LEXO EDHE:

Ekspertiza: Elezoviç u ekzekutua me plumb në kokë 10 ditë më parë

81


Etiketa: ,

Pas