Aktualitet

U gjet i pajetë pranë burgut të Fierit, 45-vjeçari dyshohet se u vetëhelmua


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:54 - 26/06/21 |
mapo.al

Zbardhen të tjera detaje nga gjetja e një trupi të pajetë këtë pasdite pranë burgut të Fierit


Burime bëjnë të ditur se në trupin e viktimës nuk janë vërejtur shenja dhune, ndërsa policia dyshon se Neritan Goga është vetëhelmuar.


Shkaqet dhe rrethanat që kanë çuar 45-vjeçarin të ndërmarrë këtë veprim, nuk dihen ende ndërsa kanë nisur hetimet.Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje. Trupi i pajetë i Neritan Gogës u gjet nga kalimtarët e rastit të cilët njoftuan policinëLEXO EDHE:E rëndë, gjendet një person i pajetë në Fier

 

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas