Aktualitet

U gjet i vdekur në banesë, ekspertiza mjeko-ligjore: 91-vjeçari u godit me thikë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:32 - 26/08/20 |
mapo.al

Të tjera detaje janë zbardhur nga vdekja e 91-vjeçarit në Vlorë. Sipas raportimeve nga ekspertiza mjeko-ligjore, i moshuari i cili u gjet i vdekur në banesën e tij, është goditur me thikë.

Burime për mediat raportojnë se në banesë janë gjetur shenja duarsh dhe njolla gjaku, çka dyshohet se 91-vjeçarin e kanë vrarë.


Ende nuk dihen motivet e ngjarjes, ndërsa policia ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e vdekjes së të moshuarit.
Raportohet se 91-vjeçari jetonte i vetëm në banesë. Trupi i viktimës ndodhet në morg, ku po vijojnë hetimet nga ekspertiza mjeko-ligjore.


LEXO EDHE: 


Gjendet i pajetë i moshuari në Vlorë, në trupin e tij kishte shenja dhune

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas