Aktualitet

U infektua me koronavirus, shërohet deputeti Adriatik Alimadhi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:16 - 21/04/20 |
mapo.al

Deputeti Adriatik Alimadhi ka fituar betejën me COVID-19 .Pas dy testimeve, Adriatik Alimadhi ka marrë lajmin e mirë duke dalë negativ.


Deputeti u shtrua me urgjencë te Infektivi, pasi u infektua me koronavirus dhe gjendja e tij u rëndua. Gjatë kësaj kohe Adriatik Alimadhi ka qenë në kujdesin e mjekëve dhe deputeti ja ka dalë të fitojë betejën me COVID-19.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas