ShowBizz

“U izolua me ne prej koronavirusit”, Barack Obama rrëfen raportet me të dashurin e vajzës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:01 - 20/12/20 |
mapo.al

Baba më liberal se Barack Obama nuk mund të gjejmë në qarkullim! Ish-presidenti i SHBA-ve ka rrëfyer në intervistën e tij të fundit se në shtëpinë e tyre gjatë karantinës nuk kanë qenë vetëm bashkëshortja, Michelle dhe dy vajzat, Sasha dhe Malia. I dashuri i Malias është karantinuar me to gjithashtu.


Ashtu si shumë familje, edhe ne në muajin e parë të karantinës luanim lojëra çdo natë ose merreshim me art. Më pas gjërat filluan të bëheshin të mërzitshme. I mësova një lojë me letra Malias, Sashas dhe të dashurit të Malias që qëndroi me ne për ca kohë”-tha Obama.


I pyetur për të dashurin e vajzës, ai shtoi: “Është britanik, një djalosh shumë i mirë. Ai ngeci këtu për shkak të vizës dhe e morëm ne në shtëpi. Nuk doja ta pëlqeja, por ai është djalë i mirë. Vetëm se djemtë e rinj hanë shumë”.

 

1

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas