Aktualitet

U kap duke u puthur me sekretaren, pendohet ministri por s’i kërkon falje gruas














Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:30 - 26/06/21 |
mapo.al

Ministri britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock, ka reaguar pas fotografive ku shihet duke u puthur me sekretaren e tij Gina Coladangelo.






Sipas mediave të huaja, ai është shprehur se është penduar për veprimin që ka bërë dhe për rregullat që ka thyer, por megjithatë nuk i ka kërkuar falje bashkëshortes së tij.


Matt, ka pranuar se ka shkelur rregullat e distancës sociale, por nuk i ka kërkuar ndjesë bashkëshortes së tij, Martha Hoyer Millr, me të cilën është i martuar prej 15 vitesh.







Reagimi i ministrit: Jam penduar!



Unë pranoj që kam shkelur udhëzimet për distancimin social për këto rrethana. I kam zhgënjyer njerëzit, jam shumë i penduar. Mbetem i përqendruar në objektivin për të nxjerrë vendin nga kjo pandemi dhe do të isha mirënjohës për privatësinë e familjes time dhe timen, në këtë çështje personale.



LEXO EDHE:

Skandali/ Ministri i Shëndetësisë i Johnson në aferë sekuale me këshilltaren

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas