U kap duke u puthur me sekretaren, pendohet ministri por s’i kërkon falje gruas

Ministri britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock, ka reaguar pas fotografive ku shihet duke u puthur me sekretaren e tij Gina Coladangelo. Sipas mediave të huaja, ai është shprehur se është penduar për veprimin që ka bërë dhe për rregullat që ka thyer, por megjithatë nuk i ka kërkuar falje bashkëshortes së tij. Matt, ka pranuar … Continue reading U kap duke u puthur me sekretaren, pendohet ministri por s’i kërkon falje gruas