U kap me drogë në Tiranë, dëshmia e policit: Jam përdorues kokaine

Gjykata e posaçme la sot në burg efektivin e komisariatit numër dy në Tiranë Elefterios Sullaj që u arrestua dy ditë më parë së bashku me Mikel Zhegun dhe Ersi Tafën me akuzën e korrupsionit dhe trafikim të lëndëve narkotike. Gjatë kontrollit të ushtruar në mjetin që drejtohej nga Sullaj, policia gjeti një sasi kokainë … Continue reading U kap me drogë në Tiranë, dëshmia e policit: Jam përdorues kokaine