ShowBizz

U kap në kufi me 2 pistoleta, merret vendimi për Fjolla Morinën dhe dy shoqëruesit e saj
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:24 - 30/10/20 |
mapo.al

Me datë 18 shtator, Fjolla Morina u arrestua në pikën kufitare të Morinës, pasi u kap me dy armë me vete.


Më pas, gjykata vendosi për të masën e sigurisë “arrest shtëpie” në një apartament në Kukës.


Së fundmi, është bërë e ditur se hetimi për këngëtaren ka mbaruar dhe dosja ka kaluar për gjykim pas mbledhjes së provave.Përsa i përket dy personave të tjerë që ndodheshin në makinë me Fjollën, Prokuroria ka vendosur që të pushojë çështjen, pasi nuk ka gjetur vepër penale të kryer nga ta.


Kujtojmë se me njërin ndër dy shoqëruesit, me biznsmenin Fisnik Syla, Fjolla është fejuar dhe dyshja kanë në plan të martohen së shpejti.Etiketa: , , ,

Pas