Aktualitet

U konfliktua me 3 persona – Qëllohet me thikë 30 vjeçari në Astir


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:31 - 10/02/21 |
mapo.al

Një 30-vjeçar është qëlluar me thikë gjatë natës në Astir, Tiranë. Bëhet fjalë për të identifikuarin me iniciale G.H.

Nuk dihet ende motivi i sulmit, por mësohet se i riu është konfliktuar me tre persona, dhe se një prej tyre e ka qëlluar me thikë në kurriz e krah.


G.H. është dërguar me urgjencë tek spitali i Traumës,  dhe momentalisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.
Policia po punon për identifikimin e autorëve, ndërsa ka sekuestruar kamerat e sigurisë rreth zonës.


1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas