Aktualitet

U nda nga Andi? Melisa e ashpër teksa sqaron të vërtetën: S’do toleroj më


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:19 - 17/06/21 |
mapo.al

Ka mjaftuar vetëm një thënje e postuar nga Melisa në rrjetet sociale që mediat të shkruanin se dyshja janë ndarë. Shprehja e saj lë të kuptosh se gjithmonë duhet të varesh vetëm tek vetja dhe jo tek të tjerët.


Andi pas gjithë lajmeve ka reaguar me një postim në rrjet ku shkruan: “As vdekja nuk mund të na ndajë”.


Melisa ka reaguar ashpër ndaj të gjithë dashakeqësve që duan ti shikojnë të ndarë. Ajo ka bërë një thirrje portaleve që të tregohen më të kujdesshëm në atë që shkruajnë.“Ju kërkoj disa “portaleve” pak dinjitet në ato çfarë shkruajnë. E kuptoj që shikueshmeria e lartë ju nevojitet dhe po bëni punën tuaj, por bëjeni siç duhet. Mos u bëni të ndyrë të merreni me spekulime dhe t’i nxirrni si te verteta sepse ka arrit një pike ku nuk mban më!Lexo edhe :  "Të ngre në ajër", sherr në Përputhen mes Mikelës dhe Adës

As nuk kam folur në live për asnjë dhe as nuk jam ndarë me Andin po mjaft me këto idjotesira. Merruni me stafin tuaj që po plasin duke bërë batuta për mua vetëm si e si t’i përmendni emrin. Me ato merruni jo më gënjeshtra mbi mua sepse kjo është hera e fundit që toleroj“, është shprehur Melisa.1


Etiketa: , ,

Pas