KMR

U nda nga e dashura seksbombë për një video-lojë? Djali rrëfen arsyen e vërtetë…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:45 - 19/10/18 |
mapo.al

Në fakt, problemet kishin nisur kur ajo kishte marrë vesh se sa para fitonte nga videot me video-lojëra në Youtube.


Douglas Martin u shfaq nëpër lajme para disa muajsh, dhe tha se, ishte ndarë nga e dashura, Yanet Garcia, që njihet si një nga prezantueset e motit më seksi në botë, sepse pas pak javësh do të dilte versioni i ri i “Call of Duty” dhe ai donte të përqendrohej i gjithi te loja.


Por pasi e tallën shumë veta për vendimin e çuditshëm, ai vendosi të rrëfejë se pse është ndarë në të vërtetë.


Sipas tij, ajo i kishte kërkuar një përqindje të fitimeve që merrte nga videot që hidhte në Youtube, pasi mendonte se ndjekësit i ishin shtuar vetëm prej asaj.


Kulmi, sipas Martin, kishte qenë kur ishte hedhur ideja që t’i blinte një makinë për dhuratë, me kushtin që të filmonin çastin e surprizës, për të marrë shumë klikime.

Pas këtij postimi, Yanet Garcia u përgjigj vetëm duke hedhur në Twitter dy foto të presidentit Obama e të gruas së tij, para se të bëhej president dhe pas. Te postimi shkruhej: “Besnikëria e gruas vërtetohet kur burri është i varfër. Besnikëria e burrit vërtetohet kur ai bëhet i pasur”.

<
>
0_Douglas-FaZe-Censor-Martin-dumped-his-girlfriend-Yanet-Garcia 0_Douglas-FaZe-Censor-Martin-dumped-his-girlfriend-Yanet-Garcia-1 0_Yanet-Garcia 0fb9e5fffe8618ef73a6df355935c82d 0724-doug-censor-martin-yanet-garcia-instagram-1 6939dffdfb6c36107e2320d24660e04f 8399bb3126884da5b7eb84016369cd9d 170906_3579948_Yanet_Garcia_se_fue_a_la_playa_e_hizo_squads 722359e19a7652426dcd919dab5ce7cf 1318713 1514104978788 Di4ivfzUcAIhcvQ NINTCHDBPICT000340193969 NINTCHDBPICT000422384350 NINTCHDBPICT000422387462 yanet_garcia_dress_10 yanet2 yanet3 yanet4 yanet6 yanet8 loja (1)


Etiketa: , , ,

Pas