Sport

U ndje keq pas golit të Arabisë Saudite, humb jetën komentatori egjiptian

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:08 - 26/06/18 |
mapo.al

Arabia Saudite dhe Egjipti luajtën dje ndeshjen e fundit të Botërorit e cila ishte pa pretendime pasi të dy skuadrat e kishin mësuar fatin e tyre.


Gjithsesi ndeshja u bë dramatike pasi në fund Arabia Saudite shënoi golin e dytë duke përmbysur rezultatin, fakt ky që nuk është përjetuar aspak mirë nga një komentator egjiptian.


Adbel Rahim sipas “The Sun” që citon median egjiptiane “Masrawy”, një ish-futbollist, është ndjerë keq pas golit të shënuar nga Al Mausarit dhe është transportuar menjëherë në spital, por mjekët e kanë patur të pamundur ta shpëtonin.


NINTCHDBPICT000416236688


 


Etiketa: , , , ,

Pas