ShowBizz

U përfol për largim nga ‘Topi’, reagon Arbana Osmani

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:25 - 08/03/19 |
mapo.al

Moderatorja Arbana Osmani është komentuar ditët e fundit në media për një largim të mundshëm nga ekrani i Top Channel-it. Mirëpo, Arbana duket se ka vendosur të reagojë një mënyrë finoke.


Ajo ka shpërndarë një foto të vajzave që punojnë së bashku me të për programin “Dua të të bëj të lumtur”, duke i uruar kështu për festën e 8 Marsit. “Femrat më të forta që njoh janë në skuadrën time dhe bëjmë emisionin tuaj të preferuar”– ka shkruar Arbana, duke lënë të nënkuptohet se do të vijojë të jetë pjesë e ‘Topit’.

Etiketa: , , ,

Pas