ShowBizz

U përfolën për ndarje, ja si reagon Getoari (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:55 - 25/08/19 |
mapo.al

Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca u përfolën për një krizë në marrëdhënien e tyre. Mungesa e Marinës në ekran pas një kohe të gjatë u dyshua të ishte si pasojë e xhelozisë së reperit.


Por mesa duket çifti është maft mirë me njëri-tjetrin. Getoari ka postuar një foto me bashkëshorten e tij ku duken mjaft të lumtur.

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas