Aktualitet

U përpoq të shuante zjarrin që i kishte përshkruar tokën, asfiksohet 59 vjeçari


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:44 - 26/09/21 |
mapo.al

Një 59-vjeçar ka humbur jetën pas luftës me flakët në fshatin Stërbeg të Kavajës.


Zjarri ka përfshirë tokën e tij dhe në përprekje për t’i shuar ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksimit.


Njoftimi i policisë: Kavajë/Informacion paraprak  

Rreth orës 14:50, ka rënë zjarr në një sipërfaqe toke në fshatin Sterbeg, Kryevidh. Dyshohet se duke tentuar të shuaj zjarrin në tokën e tij, është asfiksuar nga tymi dhe për pasojë ka ndëruar jetë shtetasi R. P., 59 vjeç, banues në fshatin Sterbeg, Kryevidh, Kavajë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

27


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas