Aktualitet

U plagos me armë në Korçë – i riu transportohet tek Trauma, një i arrestuar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:36 - 12/05/21 |
mapo.al

Dalin detaje të tjera për plagosjen e 33-vjeçarit Marsel Rusi mbrëmjen e djeshme në Korçë.


Raportohet se 33-vjeçari është plagosur me armë zjarri në fundshpinë dhe është nisur drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet për mjekim të specializuar


 Sipas policisë është ndaluar shoku i tij Andi Adri i cili e ka shoqëruar në spital, për të mësuar më tepër rreth kësaj ngjarje ku si fillim pista në të cilën u hetua ishte vetëplagosja.Burimet nga spitali thanë se Rusi ka shenja në kokë por nuk bëhet me dije shkaku nëse ka të bëjë me ngjarjen e mbrëmjes të së martës apo jo.Policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave.

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas