Arkiva 2

‘U puth me një tjetër’, Dua tregon detajet e takimit të saj të parë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:20 - 11/11/19 |
mapo.al

“Ishte takimi i parë dhe ai më çoi në një festë. Më pas shkuam në zonën e duhanpirësve dhe ai nisi të puthej me një vajzë tjetër. Ishte shumë qesharake.


Ajo zonë ishte mjaft e ngushtë dhe ishim vetëm unë, ai dhe ajo vajza. Unë thjesht po e shihja teksa e puthte dhe po mendoja:


Po ndodh vërtetë? Më pas thashë: Ok, në rregull, dikush të më sjellë xhaketën. Kështu, mora xhaketën time dhe ika”, është shprehur Dua për ‘KISS FM UK’.


Një eksperiencë e keqe për Lipën, por që nuk ka nguruar ta ndajë me publikun.


Aktualisht këngëtarja me origjinë shqiptare është në një lidhje me Anwarin, vëllain e supermodeleve Gigi dhe Bella Hadid.


Etiketa: , , ,

Pas