U vra nga shoku me çifte – Kush janë viktima dhe autori i ngjarjes së Bulqizës (FOTO+EMRAT)

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e 23-vjeçarit në Bulqizë orët e para të mëngjesit të sotëm. I vrarë mbeti Elidon Basha i cili u qëllua aksidentalisht nga shoku i tij me një armë gjahu, çifte. I riu mori plagë në pjesën e shpatullës, ndërsa rrugës për në spital ndërroi jetë. Elidon Basha dhe shoku … Continue reading U vra nga shoku me çifte – Kush janë viktima dhe autori i ngjarjes së Bulqizës (FOTO+EMRAT)