U raportua se kishte vdekur, Kim Jong Un shfaqet në publik pas 20 ditësh (FOTO)

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong-un, bëri paraqitjen e tij të parë publike pas 20 ditësh, pas thashethemeve për shëndetin e tij. Shumë media aluduan mbi faktin se ai kishte ndërruar jetë nga koronavirusi dhe se pushteti i kishte kaluar motres se tij. “Kim ndoqi një ceremoni ku u shënua përfundimi i një fabrike … Continue reading U raportua se kishte vdekur, Kim Jong Un shfaqet në publik pas 20 ditësh (FOTO)