Aktualitet

U shfaq me look-un festiv, Luana Vjollca ngatërron të motrën me veten


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:10 - 23/01/21 |
mapo.al

Marina është shfaqur me fustan me temina e thekë nga Elisabetta Franchi, flokët gërshet dhe një makeup në ngjyrë vjollcë në fotot e fundit.


Por nga ana tjetër ka dhe një ngjashmëri të paparë me Luanën, aq sa edhe ajo vetë e ngatërroi.


“Kujtova se jam unë”-i komenton Luana të motrës duke e thërritur “bisha”.

Ndërkohë Marina duket se me këto foto ka dashur të sjellë pak atmosferë feste.“A ju mungojnë festat?”-shkruan moderatorja krah foto ku shfaqet me një stil të admirueshëm.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas