Bota

U sulmua nga laraska, 6-vjeçari humb njërin sy
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:04 - 05/09/19 |
mapo.al

Një djalë, 6 vjeç humbi njëri sy, pasi u sulmua nga një laraskë, ndërsa po luante në park.


Ngjarja ndodhi në Australi, ndërkohë e ëma e fëmijës ka treguar se djali i saj po luante kur u sulmua papritur nga shpendi.


“Ai u drejtua nga unë duke ulëritur me të madhe dhe e vetmja gjë që pashë ishte gjaku që dilte nga syri i tij”, ka treguar ajo.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas