ShowBizz

U tha se do të largohej nga Top Channel, reagon Arbana me një foto

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:27 - 07/03/19 |
mapo.al

Largimi i Arbana Osmanit nga “Top Channel” është përfolur shumë nga dje pasdite, kur lajmi se do të braktisë emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, u shpërnda në të gjitha mediat.


U tha se arsyeja e debatit ishte kërkesa e saj për një vlerësim më të lartë monetar.


Gjithashtu një arsye tjetër e largimit të moderatores nga televizioni lidhej dhe me Renato Mekollin dhe emisionin e tij të gatimit, por ky i fundit reagoi duke përgënjeshtruar lajmin.


Por, ditën e sotme moderatorja ka reaguar me anë të një fotoje. Ajo shfaqet teksa buzëqesh dhe iu ka uruar mëngjësin duke lënë të kuptohet se ka hedhur pas krahëvë atë çfarë ka ndodhur.Etiketa: , ,

Pas